OSTİM OSB MAH. 1157. SOKAK (ESKİ 217). SOKAK NO: 12 OSTİM / ANKARA
info@cagmotor.com
0(312) 354 15 80 - 0(312) 354 37 96

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

ÇAĞ MOTOR YENİLEME SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Firması 1986 yılında Cemalettin ÇİFTÇİ tarafından kurulmuştur. Ostim Organize Sanayi bölgesinde kurulan ilk atölyelerden biri olarak faaliyetlerine başlamıştır. Motor yenileme sektöründe 42 yıllık tecrübe ve birikime sahip olan kurucumuz bilgi , becerisi ve çalışma azmi ile çıraklıktan başladığı bu meslekte hep ileriye bakarak yatırımlarını ve bilgi birikimlerini her zaman müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için geliştirmiştir.

Firmamızda yapılan işlerin kalitesi ve kabul edilebilirliği gerek dokümantasyon ve gerekse müşteri ihtiyaçlarına göre her zaman kontrol altında tutulmaktadır.Bu sayede gelişen otomotiv sanayisine paralel olarak yatırımlarına yön verebilmektedir.

Yetişmiş deneyimli bir kadroya sahip olan firmamız da , makina mühendisi ve makina teknisyeni desteği ile kalite uygulamaları ve teknik anlamda firmamızın işleyişi her zaman denetlenmektedir.

Eğitim, araştırma-geliştirme ve teknoloji başarının anahtarı ve kaliteyi gerçek kılan faktörlerdir. Kalite, bizim için para kazanmanın bir aracı değil, müşterilerimizin en temel ve doğal bir hakkıdır. Bunu sağlamak ve eksiksiz bir müşteri memnuniyetini gerçekleştirmek en büyük gayemizdir…